Mercedes-Benz S500 W220 1999

Pojemność 4966cm3
Moc 306KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Przebieg 23280km
Bezwypadkowy TAK
59500zł
brutto
  Faktura VAT-marża

  Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes S500 w kolorze „347 Chalcedonblau Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzony bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1934) z minimalnym przebiegiem 23 tysięcy kilometrów. Zachowany w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa.

  Nadwozie zachowane we wzorowym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń, odprysków. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada na każdym elemencie wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Małe, ledwo widoczne wgniecenie na tylnym prawym nadkolu. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, porównywalnym z dwuletnim pojazdem.

  Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w idealnym stanie, nie ma żadnych uszkodzeń czy wytarć. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Wykończenia drewniane jak nowe. Komplet fabrycznych dywaników rypsowych, które wyglądają jak nowe. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci. Na listwach progowych znajduje się wciąż nie zerwana fabryczna folia.

  Felgi nie posiadają żadnych obcierek czy ubytków, są praktycznie jak nowe. Komplet dobrych opon.

  Koło zapasowe nieużywane, kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

  Wykonane prace:

  • wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem
  • wymiana filtrów powietrza

  Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów. Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

  Data dodania ogłoszenia

  17/06/2019

  Michał
  +48 791 515 905

  Milejowice 18
  55-020 Milejowice

  info@klasykagatunku.pl

  klasykagatunku.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Zobacz również

  Volvo C70

  2002 | 2435cm3 | 193KM | benzyna

  29500 zł