Maserati Quattroporte Evoluzione 3.2 V8 1999

Pojemność 3217cm3
Moc 335KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Rocznik 1999
Przebieg 54219km
85000zł
  Faktura VAT-marża

  Przedmiotem sprzedaży jest jeden z 340 wyprodukowanych egzemplarzy Maserati Quattroporte Evoluzione z niskim przebiegiem 54 tysięcy kilometrów. Samochód w bardzo dobrym stanie, z drobnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Sprowadzony z Osaka, Japonia. Zachowana w idealnym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Pełna dokumentacja serwisowa.

  Nadwozie zachowane w dobrej kondycji, bez żadnych ognisk rdzy, spód i wnęki nadkoli wolne od rdzy. Lakier w bardzo dobrym stanie, posiada kilka drobnych mankamentów wynikających z wieku.

  Wnętrze jest kompletne. Tapicerka w idealnym stanie, nie posiada żadnych widocznych uszkodzeń czy wytarć. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci. Komplet oryginalnych dywaników.

  Kompletny zestaw akcesoriów w bagażniku, felgi w idealnym stanie.

  Samochód przeszedł w kraju drobny serwis. Wykonane prace:
  – wymiana oleju wraz z filtrem na Millers 10w-60, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
  – nowy komplet świec zapłonowych,
  – świeży płyn chłodniczy,
  – czyszczenie wtryskiwaczy.

  Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów. Sprzedaż na podstawie FV marża. Samochód wydajemy w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do pierwszej rejestracji w RP.

  Ask for export price for international buyers outside Poland. Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

  Istnieje możliwość zorganizowania dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

  Data dodania ogłoszenia

  15/04/2025

  +48 507 433 488
  +48 692 564 798
  info@klasykagatunku.pl

  klasykagatunku.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również