Mercedes-Benz E 220 C124 1993

Pojemność 2199cm3
Moc 150KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd przedni
Paliwo benzyna
Rocznik 1993
Przebieg 197032km
49500zł
  Faktura VAT-marża

  Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes E220 coupe serii C124 w kolorze „512 Almandinrot Metallic” z czarną materiałową tapicerką Karo Sportline. Pojazd pochodzi z prywatnej kolekcji samochodów. Samochód ma 31 lat, jest zachowany w idealnym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania oraz upływu czasu.

  Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie. Brak widocznych rys, wgnieceń, mankamentów. Brak ognisk korozji, nadwozie nie było nigdy naprawiane blacharsko. Posiada w większości wciąż fabryczny lakier według pomiaru miernikiem. Widoczne normalne ślady użytkowania wynikające z wieku. W samochodzie nie ma żadnych części nieoryginalnych czy zamienników. Nawet akumulator jest oryginalny MB. Alufelgi oryginalne 8-loch w wykończeniu dla wersji Sportline, stan „jak nowe”.

  Wnętrze zachowane w idealnym stanie, widoczne jedynie drobne ślady użytkowania. Materiałowa tapicerka bez przetarć czy uszkodzeń. Żadne elementy nie były obszywane czy poddawane regeneracji. Oryginalne radio Mercedes wraz z oryginalną anteną elektryczną Hirschmann. Dywaniki rypsowe w idealnym stanie. Elementy drewniane zachowane w bardzo dobrym stanie, bez widocznych pęknięć. Akcesoryjna gałka zmiany biegów w drewnie Sportline. Pasy w nietypowym kolorze (prawdopodobnie ktoś je kiedyś zrobił na zamówienie). Podsufitka jak nowa.

  Samochód jest wersją europejską, sprzedany jako nowy w Niemczech (Rostock). Nie jest to pojazd importowany z Japonii czy USA.

  Technicznie samochód jest w perfekcyjnym stanie. Olej w silniku świeżo wymieniony. Zamontowane nowe opony letnie Toyo Proxes. Nowe pióro wycieraczki Bosch.

  Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

  Samochód pochodzi z prywatnej kolekcji, która jest likwidowana. Zarejestrowany w Polsce. Zostanie wydany z pełnym bakiem paliwa. Przegląd ważny do 09.2024, polisa OC opłacona do 10.2024.

  Istnieje możliwość zorganizowania dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela w cenie 2,5 zł za kilometr. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

  Ask for export price for international buyers outside Poland. Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

  Data dodania ogłoszenia

  05/04/2024

  +48 507 433 488
  +48 692 564 798
  info@klasykagatunku.pl

  klasykagatunku.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również