Alfa Romeo Spider 3.0 V6 1996

Pojemność 2959cm3
Moc 192KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd przedni
Paliwo benzyna
Rocznik 1996
Przebieg 129424km
45200zł
  Faktura VAT-marża

  Przedmiotem sprzedaży jest Alfa Romeo Spider w kolorze czarnym z czarną skórzaną tapicerką. Topowa wersja silnikowa 3.0 V6 Busso. Sprowadzona ze Szwecji od drugiego właściciela. Wcześniej pojazd w latach 1996-2007 był użytkowany w Niemczech. Zachowana w bardzo ładnym stanie z drobnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Samochód był cały czas garażowany, nie posiada korozji. Wraz z autem teczka z dokumentacją serwisową, rachunkami, książką oraz dwa oryginalne kluczyki.

  Nadwozie w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek. Posiada tylko małe ślady użytkowania jak odpryski w przedniej części nadwozia, małe ryski lakieru. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie idealnym. Komora silnika w bardzo dobrym stanie, jedynie trzy chromowane doloty mają ubytki powłoki chromu (koszt nowych 150 zł / szt). Lampy przednie i tylne w doskonałym stanie, bez pęknięć czy ubytków.

  Wnętrze jest kompletne, posiada minimalne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie, nie ma żadnych przetarć czy uszkodzeń. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików.

  Felgi aluminiowe wciąż w ładnym stanie z drobnymi śladami eksploatacji. Komplet dobrych opon letnich.

  Dach materiałowy wciąż fabryczny w bardzo dobrym stanie. Szyba plexi cała.

  Koło dojazdowe nieużywane, zestaw akcesoriów w bagażniku, oryginalny windschott – wiatrołap zakładany za fotelami.

  Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów. Istnieje możliwość zorganizowania dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

  Ask for export price for international buyers outside Poland. Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

  Data dodania ogłoszenia

  15/04/2024

  +48 507 433 488
  +48 692 564 798
  info@klasykagatunku.pl

  klasykagatunku.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również