Alfa Romeo Spider 1984

Pojemność 2000cm3
Moc 126KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Rocznik 1984
Przebieg 129000km
55000zł
  Faktura VAT-marża

  Przedstawiamy bardzo ciekawy samochód jakim jest ALFA ROMEO SPIDER VELOCE. Samochód wyprodukowany w roku 1984 na rynek amerykański. Do dziś zachował się w bardzo dobrym, ale przede wszystkim oryginalnym stanie. Alfę zakupiliśmy od drugiego właściciela, który posiadał ją od 23 lat. Jest to jeden z niewielu zakupów aut do naszej firmy, gdzie właścicielowi lały się łzy przy przekazaniu swojego samochodu. Warto dodać, że Alfa służyła mu do samego końca. Wszystkie serwisy wykonywano na bieżąco, natomiast usterki były usuwane niezwłocznie.

  Dodatkowo, jak na kabriolet przystało przez cały okres użytkowania był garażowany oraz wyjeżdżał tylko w słoneczne dni. Pod maską znajdziemy klasyczną jednostkę benzynową o pojemności 2.0 oraz mocy 126KM. Zarówno silnik, jak i skrzynia biegów pracują bez zarzutów. Pojazd bezproblemowo odpala i świetnie się prowadzi. Podwozie zabezpieczone jest oryginalną konserwacją, a co ważniejsze – nie jest skorodowane.

  Podsumowując stan techniczny śmiało możemy ocenić na bardzo dobry. Wizualnie Alfa Romeo Spider prezentuje się równie dobrze. Lakier jest w dobrej kondycji, a wnętrze także nie budzi zastrzeżeń. Tapicerka czysta, kompletna oraz bez przetarć. Warto podkreślić, że wszystkie elementy wyposażenia działają poprawnie. Jedynie dach posiada przetarcia, natomiast jest oryginalny. Aby móc dłużej cieszyć się bezproblemową eksploatacją, w przyszłości zalecamy jego wymianę. Na wyposażeniu znajdziemy m.in. klimatyzację oraz elektrycznie sterowane szyby.

  Data dodania ogłoszenia

  30/11/2023

  Auto Classic
  Krystian

  Białka 650,
  34-220 Maków Podhalański

  (+48) 609 779 938
  info@auto-classic.com.pl

  auto-classic.com.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również