Audi 80 B4 1994

Wersja Classic
Pojemność 1984cm3
Moc 90KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd przedni
Paliwo benzyna
Przebieg 57000km
Kraj pochodzenia Szwajcaria
Bezwypadkowy TAK
24000zł
brutto
  Faktura VAT-marża

  57 tysięcy kilometrów przez 25 lat. Każdy samochód z symbolicznym przebiegiem ma w sobie niepowtarzalny urok. Nawet najprostsza wersja w odpowiednim stanie potrafi cieszyć każdym nienagannym detalem. Takie auta trudno znaleźć, ale radość z ich posiadania jest nieporównywalnie większa… 😉

  Przedmiotem sprzedaży jest Audi 80 B4 w kolorze bordowym z szarą materiałową tapicerką. Sprowadzony z Holderbank, Szwajcaria, od pierwszego właściciela (ur. 1945). Zachowany w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa: ks. serwisowa, ks. badań spalin Abgas. Oryginalny symboliczny przebieg 57 tysięcy kilometrów.

  Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń, wgnieceń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada prawdopodobnie wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, jak w dwuletnim pojeździe. Szyby wszystkie oryginalne. Komora silnika jak nowa.

  Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Materiałowa tapicerka zachowana w świetnym stanie, nie ma żadnych widocznych śladów zużycia. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Komplet fabrycznych dywaników welurowych w dobrym stanie. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

  Kołpaki nie posiadają widocznych otarć. Komplet dobrych opon.

  Koło zapasowe nieużywane, kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

  Wykonane prace:

  • wymiana oleju wraz z filtrem,
  • świeży płyn chłodniczy.

  Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

  Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w Polsce.

  Data dodania ogłoszenia

  04/10/2019

  Michał
  +48 791 515 905

  Milejowice 18
  55-020 Milejowice

  info@klasykagatunku.pl

  klasykagatunku.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Zobacz również

  Volvo C70

  2002 | 2435cm3 | 193KM | benzyna

  29500 zł