Zaznacz stronę

BMW 523i E39 1997

Pojemność 2494cm3
Moc 170KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Rocznik 1997
Przebieg 155020km
33500zł
  Faktura VAT-marża

  Przedmiotem sprzedaży jest BMW 523i serii e39 w kolorze „324 Oxfordgrün Metallic” z szarą welurową tapicerką. Sprowadzone z Zurychu, Szwajcaria bezpośrednio od spadkobiercy pierwszego właściciela. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa, dwie książki badań spalin Abgas, rachunek z ostatniego serwisu u dealera BMW oraz 2 kluczyki.

  Szczególne wyposażenie: fotele Komfortsitze el. regulowane z pamięcią, pneumatyką lędźwi, czujniki parkowania, klimatyzacja automatyczna.

  Nadwozie zachowane w bardzo dobrym dobrym stanie, z normalnymi drobnymi śladami użytkowania jak odpryski na masce, drobne rysy na przednim zderzaku. Nie ma żadnej korozji w typowych dla e39 miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Wszystkie szyby są jeszcze fabryczne. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie, bez nalotu rdzy, zachowany fabryczny wosk i oznaczenia. Tłumiki wciąż fabryczne w bardzo dobrym stanie. Lampy przednie oraz tylne bez uszkodzeń, stan wzorowy.

  Wnętrze jest kompletne, z drobnymi śladami użytkowania. Welurowa tapicerka jest zachowana w idealnym stanie, bez śladów zużycia, z drobnymi śladami użytkowania na fotelu kierowcy. Kierownica i wybierak biegów bez zużycia. Elementy drewniane w stanie bliskim ideału, jedno pęknięcie lakieru przy wybieraku. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w stanie bardzo dobrym. Brak popękanych czy porysowanych plastików.

  Alufelgi wyglądają prawie jak nowe. Komplet dobrych opon zimowych. W bagażniku kompletny zestaw narzędzi oraz nieużywane koło dojazdowe i lewarek.

  Wykonane prace:

  • wymiana czujnika położenia wałka rozrządu,
  • wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40,
  • nowy filtra paliwa,
  • świeży płyn chłodniczy,
  • nowe tarcze i klocki tylnej osi,
  • nowa uszczelka przedniej szyby ASO BMW,
  • nowy akumulator.

  Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

  Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w podanej cenie cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w Polsce.

  Możliwy transport po zakupie na terenie całej Europy.

  Data dodania ogłoszenia

  29/11/2021

  Michał
  +48 791 515 905

  Milejowice 18
  55-020 Milejowice

  info@klasykagatunku.pl

  klasykagatunku.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Zobacz również