BMW 320 E21 1979

Pojemność 1991cm3
Moc 122KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Rocznik 1979
Przebieg 103565km
75000zł
  Faktura VAT-marża

  Przedmiotem sprzedaży jest BMW 320 serii e21 w kolorze „Iberischrot” z szarą materiałową tapicerką. Pojazd pochodzi z prywatnej kolekcji samochodów. Został sprowadzony ze Szwajcarii. Samochód ma 45 lat, jest zachowany w bardzo dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania oraz upływu czasu. W komplecie etui z dokumentacją serwisową.

  Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek. Brak widocznych rys, wgnieceń, mankamentów. Brak ognisk korozji, nadwozie nie było naprawiane blacharsko. Posiada w większości wciąż fabryczny lakier według pomiaru miernikiem. Widoczne normalne ślady użytkowania wynikające z wieku. W samochodzie nie ma żadnych części nieoryginalnych czy zamienników.

  Wnętrze zachowane w bardzo ładnym stanie, widoczne drobne ślady użytkowania i upływu czasu. Materiałowa tapicerka bez przetarć czy uszkodzeń. Żadne elementy nie były obszywane czy poddawane regeneracji. Oryginalne radio Blaupunkt z epoki. Elementy drewniane zachowane w bardzo dobrym stanie, bez widocznych pęknięć. Deska bez pęknięć, plastiki nie połamane. Podsufitka idealna.

  Samochód jest wersją europejską, sprzedany jako nowy w Szwajcarii. Nie jest to pojazd importowany z Japonii czy USA.

  Technicznie samochód jest w bardzo dobrym stanie. Zamontowane nowe opony letnie Toyo Proxes. Nowe pióra wycieraczek. Nowe świece zapłonowe. Wymienione przewody gumowe w komorze silnika. Nowe wygłuszenie maski ASO BMW. Zamontowane nowe felgi z epoki firmy Melber dedykowane do e21.

  Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

  Samochód pochodzi z prywatnej kolekcji, która jest likwidowana. Zarejestrowany w Polsce. Zostanie wydany z pełnym bakiem paliwa.

  Istnieje możliwość zorganizowania dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela w cenie 2,5 zł za kilometr. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

  Ask for export price for international buyers outside Poland. Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

  Data dodania ogłoszenia

  08/04/2024

  +48 507 433 488
  +48 692 564 798
  info@klasykagatunku.pl

  klasykagatunku.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również