Toyota Corolla E9 1991

Pojemność 1587cm3
Moc 105KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd przedni
Paliwo benzyna
Rocznik 1991
Przebieg 74483km
27800zł
  Faktura VAT-marża

  Przedmiotem sprzedaży jest Toyota Corolla serii E9 w nadwoziu hatchback z silnikiem o pojemności 1,6 l oraz automatyczną skrzynią biegów. Sprowadzona od spadkobiercy pierwszego właściciela z Schaanwald, Liechtenstein. Samochód zachowany w idealnym stanie, bez korozji, co zawdzięcza garażowaniu i braku użytku zimą. Bardzo niski przebieg 74 tysięcy kilometrów. Pełna dokumentacja serwisowa. Samochód miał wykonany w październiku serwis i nowe badanie techniczne MFK na dwa lata.

  Pojazd w limitowanej edycji 50 sztuk „Olympia Gold” z okazji sponsorowania przez Toyotę reprezentacji Szwajcarii na igrzyskach olimpijskich.

  Nadwozie posiada wciąż fabryczny lakier, bez widocznych rys, uszkodzeń czy wgnieceń. Zachowane w mocno ponadprzeciętnym stanie względem wieku samochodu. Zderzaki i listwy nie posiadają otarć, wszystkie lampy i emblematy są całe, wiele detali wciąż wygląda jak nowe.

  Wnętrze nie posiada żadnych śladów zużycia, plastiki są matowe, tapicerka nie ma wytarć czy wyblaknięć. Stan ogólny porównywalny do dwuletniego samochodu.

  Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

  Samochód wydajemy zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, opłaconą akcyzą, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do pierwszej rejestracji w Polsce.

  Istnieje możliwość zorganizowania dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

  Data dodania ogłoszenia

  30/03/2023

  +48 507 433 488
  +48 692 564 798
  info@klasykagatunku.pl

  klasykagatunku.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również