Mercedes-Benz C200 Diesel W202 1993

Pojemność 1997cm3
Moc 75KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Przebieg 101000km
Bezwypadkowy TAK
19900zł
SPRZEDANY
brutto
  Faktura VAT-marża

  Mercedes C 200 DIESEL z pierwszego roku produkcji z najtrwalszym silnikiem Diesla o mocy 75 KM, znanym z modelu W201 oraz W124, połączonym z automatyczną skrzynią biegów.

  Samochód przyjechał do Polski w piątek 27 listopada, dokładnie w takim stanie, jak znajduje się na zdjęciach (nie został nawet umyty, ani odkurzony). Posiada uszkodzony zderzak przedni, oraz drobne oznaki korozji na wewnętrznych rantach błotników LP i LT, a drzwi z prawej strony zostały w przeszłości powtórnie polakierowane. Pozwolę sobie tutaj przytoczyć cytat z niemieckiego ogłoszenia „nie wysłuchuję kazań, jeżeli nie pasuje, proszę zostawić” i o to samo również proszę?. Wydruk tego ogłoszenia jest w samochodzie, jako ostatnia część jego dotychczasowej historii. „Mercedesiarz” z odrobiną doświadczenia, już po oględzinach zdjęć będzie wiedział z czym ma tutaj do czynienia.

  1 właściciel (ur. 1913) w 2006 roku przerejestrował samochód na małżonkę. Ostatni serwis wykonano w listopadzie 2017 roku. Od tej pory samochód przejechał 107 km, a wymeldowany został w listopadzie 2019 roku.

  Zachowane kompletne etui z instrukcjami obsługi, książka serwisowa, 4 kluczyki + kod, karta kodowa radia, kluczyki anteny radiowej, kluczyk do haka Oris, segregator z fakturami serwisowymi i dokumentacją przeglądów TUV.

  Praca silnika i zapach wnętrza zapewniają wrażenia obcowania ze starym-nowym Mercedesem. Jak jeździ nie wiem, bo jeszcze nie jeździłem. Będę celebrował jak pogoda pozwoli ?

  Akcyza i tłumaczenia dokumentów zostały już opłacone. Samochód jest przygotowany do pierwszej rejestracji w kraju. Nabywca otrzyma również nowy akumulator Varta (będzie to trzeci akumulator w ciągu ostatnich 2.000 km ?).

  Wystawiam fakturę Vat-marża – kupujący zwolniony z podatku.

  Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin wizyty. Rezerwacja samochodu jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu, lub na podstawie zadatku.

  Data dodania ogłoszenia

  03/12/2020

  Tomasz Ocipiński
  Tel: +48 509 087 557

  ​Gogolińska 8
  47-320 Obrowiec
  (3 km od zjazdu z A4)

  biuro@komfort-trans.pl

  komfort-trans.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również