Chevrolet Chevelle SS 1969
Pojemność | 6500cm3 |
Moc | 350KM |
Skrzynia biegów | manualna |
Napęd | tylny |
Paliwo | benzyna |
Rocznik | 1969 |
Przebieg | 3400km |
Tym razem oferujemy Państwu CHEVROLET CHEVELLE SS clon z 1969r.
Auto bardzo mocno doinwestowane: pełny zestaw hamulca WILWOOD przód tył + pompa, układ zapłonowy MSD, silnik złożony na podzespołach Edelblock PERFORMER, czterogardzielowy gaźnik, elektroniczne liczniki, nowe wnętrze.
Warto dodać, że nasz CHEVROLET CHEVELLE SS posiada całkowicie odrestaurowane zawieszenie oraz gwintowane amortyzatory.
Dodatkowo lakier bardzo dobrze się prezentuje, renowacja tego samochodu przeprowadzona została profesjonalnie. Bardzo mocna jednostka napędowa BIG BLOCK o poj. 6,5l. i mocy 350 KM połączony z manualną 5-biegową skrzynią biegów.
Auto w 100% kompletne i sprawne, bardzo dobrze się prowadzi. Podsumowując jest to świetna inwestycja, samochód to ikona amerykańskiej motoryzacji i unikat wśród muscle cars.
Data dodania ogłoszenia
Auto Classic
Krystian
Białka 650,
34-220 Maków Podhalański
(+48) 609 779 938
info@auto-classic.com.pl
Zobacz również
BMW E38 – opis, wymiary, silniki, oferty
Ile kosztują quady? Przegląd cen i czynników wpływających na zakup
Volvo Pv 544 1961
1961 | 1778cm3 | 75KM | benzyna