SAAB 900i 1985

Pojemność 2000cm3
Moc 118KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd przedni
Paliwo benzyna
Rocznik 1985
Przebieg 165000km
27000zł
  Umowa kupna-sprzedaży

   Cześć,

   sprzedaję auto, które sprowadziłem 3 lata temu ze Szwecji. Szukałem auta w świetnym stanie technicznym i blacharskim, w pierwszym lakierze, bez napraw konstrukcyjnych i poszycia, z ładnym wnętrzem – taki jest Saab, który oferuję. Oczywiśćie ważny był kolor – wyjątkowy szary błękit, oraz wersja sedan, która jest wg mnie bardziej proporcjonalną 900 przed liftem. Auto na wtrysku, 5 biegów, wspomaganie kierownicy.

   W Polsce przeszło kompleksowy serwis – mógłbym wymieniać cześci, ale po prostu napiszę, że zostało zrobione wszysko, co wymagało korekty/wymiany.

   Wewnątrz jest nowa podsufitka oraz zabezpieczyłem doły drzwi – nie były skorodowane, jedynie lakier miał delikatne ubytki od żwiru na szwedzkich drogach.

   Czemu sprzedaję?
   Od zakupu przejechałem Krokodylem ok. 3 tyś kilometrów…mało. Szkoda, żeby auto, które wyzwala uśmiech na twarzach przechodniów i oczywiście kierowcy, kurzyło się w garażu.

   Jest to auto wyjątkowe, dla kogoś, kto szuka niespotykanej już bryły nadwozia i wykonania przez inżynierów, nie księgowych.

   Auto znajduje się obecnie w Czersku, ok. 100km od Gdańska.

   Z poważaniem
   Jacek

   Data dodania ogłoszenia

   03/07/2024

   Kontakt

   Jacek
   601792009
   Gdańsk

   Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

   Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
   Zapraszam do kontaktu.

   Zobacz również