Renault Megane Cabriolet 1998

Pojemność 1598cm3
Moc 90KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd przedni
Paliwo benzyna
Rocznik 1998
Przebieg 83957km
29999zł
  Faktura VAT-marża

  Przedmiotem sprzedaży jest 26-letnie Renault Megane Cabriolet 1.6i o mocy 90 KM. Sprowadzone od córki pierwszego właściciela ze Stuttgartu, Niemcy. Użytkowany sezonowo i garażowany. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Zachowana obszerna dokumentacja: książka, instrukcje, rachunki, wydruki z przeglądów, wszelkie akcesoria jak windschott, roadbox (żaluzja bagażowa w miejsce foteli).

  Nadwozie nie posiada ognisk korozji, ma bardzo drobne normalne ślady użytkowania. Lakier nie był polerowany, jest w idealnym stanie jak na swój wiek. Listwy i emblematy kompletne. Reflektory ładne, prawy przedni posiada odprysk na szkle od kamienia. Szyby wciąż fabryczne bez uszkodzeń. Dach materiałowy oryginalny w stanie idealnym, bez żadnych przetarć czy uszkodzeń. Prezentuje się świetnie jak na swój wiek.

  Wnętrze jest kompletne z widocznymi drobnymi śladami użytkowania. Welurowa tapicerka jest w idealnym stanie jak na swój wiek i nie posiada uszkodzeń. Radio zostało kiedyś wymienione na nowocześniejsze ale oryginalne jest w zestawie z autem.

  Samochód posiada akcesoryjne alufelgi z homologacją zakupione w 1998 roku, dobre opony letnie.

  Wykonane prace:
  – nowe świece zapłonowe Bosch.

  Lista napraw w Niemczech w ostatnim czasie:
  – nowy TÜV 12.23 (ważny do 12.25),
  – drążki kierownicze i końcówki drążków kierowniczych 09.23,
  – tylna belka 07.22 (ze względu na pęknięte drążki skrętne),
  – wydech 05.22,
  – łożyska kół 11.22,
  – opony letnie na felgach aluminiowych lato 22,
  – akumulator lato 22,
  – usunięcie wadliwego immobilizera wiosna 22.

  W zapasie wraz z autem filtry na następną wymianę.

  Samochód zostanie przekazany nowemu właścicielowi z wykonaną opłatą akcyzy i nowym przeglądem technicznym. Gotowy do rejestracji w Polsce. Sprzedaż na podstawie faktury VAT-marża.

  Ask for export price for international buyers outside Poland. Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

  Istnieje możliwość zorganizowania dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela w cenie 2,5 zł za kilometr. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

  Data dodania ogłoszenia

  26/03/2024

  +48 507 433 488
  +48 692 564 798
  info@klasykagatunku.pl

  klasykagatunku.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również