Zaznacz stronę

Porsche 911 930 1973

Pojemność 2687cm3
Moc 210KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Rocznik 1973
Przebieg 2000km

74 000 EUR

  • Do negocjacji
Faktura VAT 23%

Mam do sprzedania Porsche 911 które odrestaurowałem dla siebie do udziału w rajdach pojazdów zabytkowych oraz jeździe na regularność.

Samochód całościowo odbudowany. Cały proces jest udokumentowany na 1000-u fotek, od początku rozbierania auta, segregowania części, ich opisywania, restauracji, całego procesu przygotowania blacharskiego, cynowania, malowania, odbudowy wszystkich elementów zawieszenia, renowacji felg, procesu odnowy wnętrza oraz samej operacji złożenia. Dokumentacja rozebranie silnika, remont podzespołów, remont skrzyni biegów, plus zamontowana szpera, itd.

Samochód miał służyć do rajdów wiec jego niezawodność i oryginalność miały priorytet w całym procesie odbudowy. Kilka fotek możecie zobaczyć na https://car911.eu/pl/car/porsche-911-carrera-1974/.

Oczywiście całą historie odbudowy nowy właściciel otrzyma wraz z samochodem.

W wyposażeniu kierownica Kremer, halogeny Lucas, Lusterka z wersji Carrera ( są większe i prostokątne).

Zmieniony obrotomierz ze znacznikiem maksymalnych obrotów zwiększonym jak w wersji carrera jak również prędkościomierz wyskalowany dla carrery.

Wszystkie elementy samochodu , całą karoseria, lakier oczywiście, silnik, skrzynia, wszystkie podzespoły, zawieszenie , felgi, całe wnętrze, wymienione wszystkie uszczelki i gumy. Auto jeździ i wygląda jak nowe.

‘SIŁA’ samochodu to jego silnik, odbudowany zgodnie z parametrami i specyfikacją słynnego modelu z 73 roku Carrera RS, oraz modelu produkowane później w latach 74-76 Carrera. Sercem mechaniczna pompa Kugelfischer, która widać po lewej stronie (info dla tych którzy może nie bardzo wiedzą o co chodzi z tymi silnikami od Carrery) to ona odpowiada za słynna dynamikę, moc i dźwięk. Moc 210 KM.

Do samochodu wystawiony został certyfikat Porsche, dokument z tak zwanych urodzin samochodu. Wystawiany przez Porsche Classic.

Porsche jest zarejestrowane, wpisane do rejestru zabytków.

Do samochodu posiadam odbudowane na oryginalnych skórach Porsche Classic fotele, wiec w razie potrzeby można je zamienić i samochód jest w pełni oryginalnym klasykiem bez przeróbek wewnętrznych.

W cenie transport samochodu zamkniętą lawetą pod dom na terenie PL.

Możliwość sprzedaży na fakturę vat.

Data dodania ogłoszenia

14/06/2022

Car911
Marcin

ul. 1-go Maja 21
42-217 Częstochowa

+48 607 681 481
911@car911.eu

car911.eu

Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

Zobacz również