Oldsmobile Toronado 1970

Wersja GT
Pojemność 7500cm3
Moc 350KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd przedni
Paliwo benzyna
Przebieg 96000km
Kraj pochodzenia Stany Zjednoczone
Bezwypadkowy TAK
45999zł
brutto
  Umowa kupna-sprzedaży

  Witam, przestawiam prawdziwy zabytkowy Amerykański Muscle Car jakim jest bardzo rzadki Oldsmobile Toronado w wersji GT. P

  od maską tego pięknego samochodu pracuje 7.5l silnik V8 o mocy 380KM, który po odpaleniu wydaje niezapomniane brzmienie.

  Napęd FWD jest przenoszony przez 3 stopniową automatyczną skrzynię biegów, która pracuje bez zarzutów. Z przodu są hamulce tarczowe, z tyłu bębny.

  Lakier samochodu jest w oryginalnym stanie. Ponadto auto posiada klimatyzacje, układ chłodzenia H-D, wspomaganie kierownicy, skórzane fotele oraz elektryczne szyby.

  Samochód jest w pełni sprawny, na chodzie, silnik pali od strzała, równo pracuje, skrzynia chodzi bez zarzutów, napędy sprawne, podwozie w dobrym stanie, auto hamuje, skręca, można wsiadać i jeździć.

  Całkowita produkcja tego samochodu wynosiła 25 433 sztuk, z czego tylko 5,341 Toronado zostały zbudowane z opcją GT. Opcjonalne zawieszenie H-D zostało wyposażone w 583 takich samochodów, a opcjonalna chłodnica oleju w przekładni pojawiła się na 421 Toronadach.

  Ten samochód naprawdę będziesz cieszył nowego właściciela a jego rzadkość pozwoli nie tylko utrzymać, a z roku na rok zwiększyć jego wartość, ponieważ prawie niemożliwe jest spotkać w Polsce drugi taki samochód. Posiadam do samochodu komplet dokumentów.

  Data dodania ogłoszenia

  09/07/2019

  Kontakt

  Krzysztof
  603088244
  Bochnia

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również