Zaznacz stronę

MG 1800 Roadster 1977

Wersja Roadster
Pojemność 1800cm3
Moc 90KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Przebieg 45000km
Kraj pochodzenia Hiszpania
Bezwypadkowy TAK
39000zł
SPRZEDANY
brutto
  Faktura VAT-marża

  Sprzedam zdecydowanie nietuzinkowy samochód jakim jest MG 1800 Roadster z 1977 roku, silnik o mocy 90KM, skrzynia manualna z nadbiegiem, przebieg 45.000 km.

  Pojazd został sprowadzony z Hiszpanii – jako jeden z kilkunastu egzemplarzy pochodzących z kolekcji pasjonata motoryzacji.

  Samochód jest bezwypadkowy, lakier jest w bardzo dobrym stanie, dach nie przecieka, poszycie wygląda bardzo „zdrowo”, jest zabezpieczone.

  Podwozie jest również w stanie bardzo dobrym, jeszcze w Hiszpanii zostało zabezpieczone antykorozyjnie.

  Po jego sprowadzeniu zleciłem inspekcję pojazdu; wszelkie drobne usterki zostały zlikwidowane (dużych usterek nie było); aby móc zaoferować pojazd mający rzeczywiście cieszyć nabywcę został wymieniony układ zapłonowy, akumulator, została przeglądnięta instalacja elektryczna.

  ​Stan Roadstera można śmiało określić jako bardzo dobry – tak wizualnie jak i technicznie; brak jest konieczności wykonania jakichkolwiek czynności czy to naprawczych czy serwisowych, by cieszyć się jego użytkowaniem w najbliższym sezonie.

  ​Dodatkowym atutem jest to, że nie mamy tu do czynienia z niezwykle popularnymi kabrioletami, ale właśnie z czymś rzadko widywanym na słonecznych bulwarach 🙂

  ​Roadster jeździ tak samo dobrze jak się prezentuje.

  ​Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz termin wizyty. Rezerwacja samochodu “na słowo” jest możliwa wyłącznie na czas podróży-dojazdu. Rezerwacja samochodu na dłuższy termin jest możliwa wyłącznie na podstawie zadatku o wartości 5% ceny samochodu. Nie dokonujemy rezerwacji na podstawie zaliczki.

  Data dodania ogłoszenia

  29/03/2021

  Tomasz Ocipiński
  Tel: +48 509 087 557

  ​Gogolińska 8
  47-320 Obrowiec
  (3 km od zjazdu z A4)

  biuro@komfort-trans.pl

  komfort-trans.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Zobacz również