MG 1800 Roadster 1977

Wersja Roadster
Pojemność 1800cm3
Moc 90KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Przebieg 45000km
Kraj pochodzenia Hiszpania
Bezwypadkowy TAK
39000zł
SPRZEDANY
brutto
  Faktura VAT-marża

  Sprzedam zdecydowanie nietuzinkowy samochód jakim jest MG 1800 Roadster z 1977 roku, silnik o mocy 90KM, skrzynia manualna z nadbiegiem, przebieg 45.000 km.

  Pojazd został sprowadzony z Hiszpanii – jako jeden z kilkunastu egzemplarzy pochodzących z kolekcji pasjonata motoryzacji.

  Samochód jest bezwypadkowy, lakier jest w bardzo dobrym stanie, dach nie przecieka, poszycie wygląda bardzo „zdrowo”, jest zabezpieczone.

  Podwozie jest również w stanie bardzo dobrym, jeszcze w Hiszpanii zostało zabezpieczone antykorozyjnie.

  Po jego sprowadzeniu zleciłem inspekcję pojazdu; wszelkie drobne usterki zostały zlikwidowane (dużych usterek nie było); aby móc zaoferować pojazd mający rzeczywiście cieszyć nabywcę został wymieniony układ zapłonowy, akumulator, została przeglądnięta instalacja elektryczna.

  ​Stan Roadstera można śmiało określić jako bardzo dobry – tak wizualnie jak i technicznie; brak jest konieczności wykonania jakichkolwiek czynności czy to naprawczych czy serwisowych, by cieszyć się jego użytkowaniem w najbliższym sezonie.

  ​Dodatkowym atutem jest to, że nie mamy tu do czynienia z niezwykle popularnymi kabrioletami, ale właśnie z czymś rzadko widywanym na słonecznych bulwarach 🙂

  ​Roadster jeździ tak samo dobrze jak się prezentuje.

  ​Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz termin wizyty. Rezerwacja samochodu “na słowo” jest możliwa wyłącznie na czas podróży-dojazdu. Rezerwacja samochodu na dłuższy termin jest możliwa wyłącznie na podstawie zadatku o wartości 5% ceny samochodu. Nie dokonujemy rezerwacji na podstawie zaliczki.

  Data dodania ogłoszenia

  29/03/2021

  Tomasz Ocipiński
  Tel: +48 509 087 557

  ​Gogolińska 8
  47-320 Obrowiec
  (3 km od zjazdu z A4)

  biuro@komfort-trans.pl

  komfort-trans.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również