Mercedes-Benz W201 1989

Wersja 2.5
Pojemność 2497cm3
Moc 94KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd tylny
Paliwo diesel
Przebieg 334000km
VIN WDB2011261A525220
Kraj pochodzenia Niemcy
Bezwypadkowy TAK
13500zł
SPRZEDANY
brutto
  Umowa kupna-sprzedaży

  Mercedes W201 używany prywatnie jako „daily” klasyk do jazdy na co dzień.

  Poszukiwana przez wielu konfiguracja: 2.5l diesel z mocą 94KM w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów. Gwarantuje to bardzo przyzwoite osiągi przy niskich kosztach eksploatacyjnych. Ten silnik i skrzynia biegów niewątpliwie potwierdzają w praktyce legendarną niezawodność Mercedesa z tamtych lat. Aktualny stan licznika to ponad 320 900km. Pierwsza rejestracja w Niemczech w roku 1989. Prezentowany samochód jest w dobrym stanie technicznym i wizualnym.

  Wyposażenie jest podstawowe, plus:

  • elektryczny szyberdach
  • elektryczna antena (nie wysuwa się)
  • radio CD (nieoryginalne)

  Samochód został poddany naprawie blacharskiej w okolicach przednich otworów na lewarek, nie posiada większych oznak korozji poza mankamentami ukazanymi na zdjęciach, podwozie jest w dobrym stanie.

  Samochód kupiony w maju 2018 we Wrocławiu. Poprzednim właścicielem była starsza osoba, która bardzo dokładnie zbierała dokumentację opisującą historię, naprawy wykonane od momentu sprowadzenia auta w 2005 roku. Poza fakturami napraw, przeglądów, ubezpieczeń zachował się również niemiecki „Brief” i przegląd z lat 90 wykonany w Niemczech, który może wskazywać na realność przebiegu. Po zakupie ze względu na przeznaczenie (jedyny do codziennej jazdy) samochód był doprowadzany do jak najlepszego stanu pod względem sprawności jak i estetyki. Sprzedaż nie była planowana. Dostępne są także zdjęcia i film ukazujący stan auta z dnia zakupu. Cała stara dokumentacja i najnowsze faktury napraw oczywiście czekają na kolejnego właściciela.

  Zapraszam do obejrzenia we Wrocławiu.

  Data dodania ogłoszenia

  28/06/2022

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Zobacz również