Mercedes-Benz 500 SL R129 1991

Pojemność 4973cm3
Moc 326KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Przebieg 140670km
Kraj pochodzenia Szwajcaria
Bezwypadkowy TAK
73800zł
SPRZEDANY
brutto
  Faktura VAT 23%

  Samochód od 2. właściciela. Kod lakieru 199 połączony z czarną tapicerką. Pojazd został wyrejestrowany bezpośrednio przed sprowadzeniem 14 listopada 2018 r. Przebieg jest udokumentowany w książce serwisowej, rachunkach oraz dokumencie ABGAS. Tarcza prędkościomierza AMG została założona przez poprzedniego właściciela.

  Auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Na nadwoziu brak śladów korozji, wgnieceń, zarysowań. Wskazania pomiaru lakieru widoczne są na zdjęciach. Wnętrze pojazdu jest bardzo dobrze utrzymane. Skóry miękkie bez przetarć. Miękki dach w ładnym stanie bez przetarć, szyby nowe. Samochód ma założone opony zimowe. Posiadamy do niego koła Lorinser 18 cali (za podatkową opłatą).

   

  W Polsce wymieniliśmy:

  • górne mocowania amortyzatorów,
  • gumy stabilizatora,
  • uszczelki pokrywy zaworów,
  • świece,
  • pasek wielorowkowy wraz z napinaczem,
  • poduszki silnika,
  • wspornik układu kierowniczego,
  • szybki w miękkim dachu,
  • wycieraczkę szyby oraz reflektorów.

  Ponadto zostały założone nowe pomarańczowe kierunkowskazy, akumulator, wygłuszenie maski, niektóre zużyte drobiazgi takie jak lusterka w daszkach przeciwsłonecznych, osłony daszków, przycisk schowka. Są to najczęściej zużywające się elementy plastikowe wnętrza. Radio zostało sprawdzone i wymienione zostały żaróweczki podświetlenia. Zapobiegawczo przelutowane i zostały niektóre moduły, w których tworzą się tzw. “zimne luty” (świateł, kierunkowskazów i wycieraczek oraz regulator napięcia). Silnik i wtrysk mechaniczny został wyregulowany przez naszych najlepszych fachowców w zaprzyjaźnionym warsztacie. Klimatyzacja sprawdzona i uzupełniony czynnik.

  Samochód jest to pełnym serwisie. Wymienione są wszystkie oleje i płyny serwisowe łącznie z olejem hydraulicznym układu otwierania dachu.

  Lakier został zabezpieczony powłoką polimerową, a wnętrze dokładnie wyczyszczone i zaimpregnowane. Samochód jest kompletnie przygotowany do jazdy i nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

  Cena zawiera wszelkie opłaty, które zostały wykonane. Samochód jest przygotowany do rejestracji. Samochód odbierasz z 30 dniowa polisą OC lub zapewnimy transport do miejsca zamieszkania.

  Data dodania ogłoszenia

  11/06/2019

  Autobello
  Niemodlin

  tel. +48 602 103 050
  tel: +48 796 785 544

  kontakt@autobello.pl
  autobello.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również