Mercedes-Benz 300SE W126 1990

Pojemność 2960cm3
Moc 178KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Przebieg 241000km
Kraj pochodzenia Włochy
Bezwypadkowy TAK
20000zł
SPRZEDANY
brutto
  • Do negocjacji
Umowa kupna-sprzedaży

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes-Benz 300 SE w kolorze szarym ze skórzaną oryginalną tapicerką. Rocznik 1990, W126 silnk benzyna, automatyczna skrzynia biegów do przeglądu.

Bezwypadkowy, stan oryginalny zawsze garażowany. Sprowadzony z Rzymu od pierwszego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Był przechowywany w garażu, ale ze względu na sporadyczną eksploatację w ostatnich latach powinien przejść pełen serwis wraz z wnikliwym sprawdzeniem sprawności wszystkich podzespołów. Systematycznie przeprowadzany serwis olejowy.

Nadwozie zachowane w świetnym stanie, bez widocznych śladów korozji czy uszkodzeń, wgnieceń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż pierwszy-fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, doły drzwi  i wnęki również bez śladu rdzy. Zderzaki nie posiadają większych niedoskonałości. Elementy chromowane oraz przednia atrapa są w stanie bardzo dobrym. Wymieniany był tłumik przedni i środkowy.

Warta uwagi nietypowa konfiguracja wyposażenia. Elektryka foteli kierowcy i pasażera ustawiane manualnie, Samochód wciąż posiada oryginalne fabryczne radio wraz z odtwarzaczem na kasety oraz głośniki.

Wnętrze jest kompletne z minimalnymi śladami użytkowania. Skórzana czarna tapicerka zachowana w świetnym stanie. Felgi oryginalne aluminiowe.

Gwarantowana prawdziwość przebiegu.

Data dodania ogłoszenia

16/07/2019

Zobacz również