Mercedes-Benz 190E W201 1988

Wersja 2.0
Pojemność 1997cm3
Moc 118KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Przebieg 144500km
Kraj pochodzenia Niemcy
Bezwypadkowy TAK
21900zł
SPRZEDANY
brutto
  Umowa kupna-sprzedaży

  Oferuję na sprzedaż pięknie utrzymany egzemplarz Mercedesa W201 z silnikiem 2.0 z katalizatorem. Co ważne, wyposażony w klimatyzację, wszystko zgodne z VIN-em, bez żadnych modyfikacji. Samochód w bardzo ładnym zestawieniu kolorystycznym: biały z granatowym wnętrzem. Mercedes utrzymany jest w doskonałym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym, z czystym sumieniem mogę określić, że niemal idealnym.

  Niski przebieg jest potwierdzony pełną dokumentacją. Samochód jest bezwypadkowy, jedyny powtórnie lakierowany element to tylne prawe drzwi (była to bardzo drobna szkoda). Auto nie ma problemów z korozją, karoseria, jak i podłoga i progi są nienaruszone.

  Tak utrzymany egzemplarz Mercedesa W201 jest rzadkością, a zwłaszcza gdy mówimy o aucie w stanie pierwotnym, a nie po pracach restauracyjnych. Dodając do tego niski, prawdziwy przebieg, oraz ciekawą specyfikację kolorystyczną, oraz klimatyzację, otrzymujemy auto o bardzo dużym potencjale kolekcjonerskim, którego wartość będzie rosła w szybkim tempie.

  Mercedes nie wymaga żadnego nakładu finansowego, jest na bieżąco serwisowany, nie należy spodziewać się kosztów związanych z wymianami eksploatacyjnymi.

  Data dodania ogłoszenia

  23/04/2019

  Kontakt

  Piotr
  +48608589029
  Kraków

  Zobacz również