Lexus LS 400 1993

Pojemność 3960cm3
Moc 245KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Przebieg 146900km
VIN JT153UF1000187745
Kraj pochodzenia Szwajcaria
Bezwypadkowy TAK
51000zł
SPRZEDANY
brutto
  Umowa kupna-sprzedaży

  Samochód w znakomitym zestawieniu kolorystycznym. Lakier na wszystkich elementach jest fabryczny i oryginalny. Jest to lakier perłowy położony w technologii trójwarstwowej, przez co jego powłoka jest grubsza od standardowej. Samochód nie posiada żadnych rys, wgnieceń ani najmniejszych śladów korozji.

  Po sprowadzeniu wymieniono akumulator oraz amortyzator pneumatyczny zakupiony w ASO Lexus (do wglądu faktura na kwotę 2600 zł). Wymieniony rozrząd oraz wykonany serwis w ASO Toyota. Wymienione sworznie z przodu oraz tuleje tylnego zawieszenia.

  Lexus utrzymany jest w doskonałym stanie zarówno mechanicznym jak i wizualnym. Skórzana tapicerka jest miękka, niewysuszona, odpowiednio zaimpregnowana. Drewniane wykończenia są oryginalne, lśniące, niepopękane ani nie porysowane.

  Nadwozie bez wgnieceń. Lakier bez rys, oryginalna powłoka na wszystkich elementach, profesjonalnie oczyszczona i zabezpieczona.

  Wszystkie elementy instalacji elektrycznej sprawne. Silnik doskonale odpala i chodzi bez najmniejszych drgań. Skrzynia biegów płynnie zmienia biegi, nie szarpie, brak jakichkolwiek uwag.

  Zawieszenie w doskonałym stanie, wymienione wszystkie elementy wykazujące znaki zużycia. Amortyzatory pneumatyczne sprawne. Bezproblemowo podnosi się oraz utwardza.

  Jest to samochód z naszej prywatnej kolekcji. Sprowadzony z przebiegiem 144.230 km. Przez 2 lata przejechał tylko 2 tys. km tylko i wyłącznie w przy ładnej pogodzie. Auto opłacone w Polsce i przygotowane do rejestracji.

  Data dodania ogłoszenia

  13/06/2019

  Autobello
  Niemodlin

  tel. +48 602 103 050
  tel: +48 796 785 544

  kontakt@autobello.pl
  autobello.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również