WarszawaRenowacjaMechanika

SMG Oldtimers Garage

SMG Oldtimers to firma zajmująca się kompleksową renowacją pojazdów zabytkowych,przebudową aut na wersje wyścigowe i rajdowe oraz customowymi zleceniami na indywidualne życzenie klienta (car audio, przeróbki nadwozia, zawieszenia itp.).

Posiadamy doświadczenie w pracach przy takich autach jak Karmann Ghia, Porsche 356, Porsche 911, Porsche 924, Porsche 944, BMW E9, E21, E23, E24, E30, E32, E34, Mercedes Pagoda, Mercedes W111, Mercedes R107, Jaguar XJ, Pobieda M20, FSO Warszawa.

Specjalizujemy się w odbudowie blacharskiej karoserii, oraz naprawach mechanicznych, a z uwagi na wieloletnie doświadczenie i zdobyte kontakty możemy przeprowadzić cały proces renowacji od sodowania karoserii do odbioru auta przez klienta. Współpracujemy z firmami zajmującymi się sodowaniem, galwanizacją, lakiernictwem, tapicerstwem itp.

Renowacji na najwyższym poziomie uczyliśmy się budując własne auta, co zaowocowało pozytywnym odzewem ze strony potencjalnych zleceniodawców, przerodziło się to w pomysł na powstanie SMG Oldtimers. Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku gdzie można zobaczyć przykładowe wykonane przez nas prace.

+48 506 871 127
Pamiętaj by powołać się na CzasNaKlasyka

Porozmawiajmy o szczegółach!

Realizacje

Zobacz co potrafi ekipa SMG Oldtimers Garage