Zaznacz stronę

Dodge Ramcharger 1990

Wersja W150
Pojemność 5200cm3
Moc 230KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd 4x4
Paliwo benzyna
Przebieg 240000km
VIN 3B4GM07YXLM056346
Kraj pochodzenia Stany Zjednoczone
Bezwypadkowy TAK
55000zł
SPRZEDANY
brutto
  • Do negocjacji
Umowa kupna-sprzedaży

Jedyny w Polsce egzemplarz Ramcharger’a w tej kompletacji jest jednym z prawdopodobnie najlepiej zachowanych aut z tego rocznika na świecie – to prawdziwa „kapsuła czasu”: praktycznie w całości oryginalny lakier w kolorze katalogowym kolorado red odnowiony i wypolerowany z zachowaniem drobnych wgnieceń i rys, szparunki na aucie wykonane wg. oryginalnych linii i katalogowymi kolorami całkowity brak korozji zarówno na ramie, karoserii jak i na elementach napędu i zawieszenia.

Całość wraz z profilami zamkniętymi zakonserwowana w 2019r. profesjonalnie preparatem Crown Canada. Wnętrze kabiny praktycznie wygląda jak nowe, deska rozdzielcza i konsola cała baz spękań i przebarwień, tak samo boczki drzwi, klamki i korbki szyb. Oryginalna praktycznie w 100%, odbudowana i wyczyszczona podsufitka, odnowione poszycia foteli i kanapy, jedyne delikatne ślady użytkowania wynikające z licznikowego przebiegu można zauważyć na wykładzinie podłogowej. Szyby w oryginale z naklejkami z epoki, oryginalne naklejki firmowe znajdują się zresztą na całym samochodzie. Wszystkie chromy, zderzaki i listwy boczne oryginalne i w komplecie.

Wyposażenie auta zgodne z VIN łącznie z radioodtwarzaczem, wszystko działa prawidłowo, klimatyzacja serwisowana, szczelna i działająca.

Auto po dużym przeglądzie mechanicznym, silnik po przeglądzie mechanicznym, uszczelniony i z odnowionym oryginalnym kolorem, nowy olej i filtr, wymieniony olej w mostach i reduktorze oraz w skrzyni automatycznej wraz z filtrem. Wały napędowe wyważone, nowe końcówki drążków kierowniczych i geometria przodu. Wszystko na oryginalnych częściach i wykonane w profesjonalnych warsztatach. Regenerowane resory z przodu i z tyłu. Przeglądnięta i poprawiona instalacja elektryczna z wymianą przekaźników.

Oświetlenie drogowe dostosowane do przepisów kodeksowych UE w sposób umożliwiający powrót do oryginału. Silnik pracuje idealnie i cicho, spalanie na trasie w jeździe mieszanej nie przekracza 13,2 l/100km co przy masie auta prawie 2,5t i pojemności 5,2 V8 jest wynikiem ponadczasowym. Skrzynia zmienia biegi prawidłowo, reduktor i manualne załączanie napędu 4×4 działa sprawnie. Nowe klocki i szczęki hamulcowe, wyregulowany i sprawny hamulec awaryjny.

Nowe, 2 letnie opony AT w dedykowanym fabrycznie rozmiarze.

Ten samochód ze względu na swój stan techniczny i wizualny oraz przebieg, jest dobrą inwestycją/lokatą kapitału i jego wartość już tylko będzie rosła.

Data dodania ogłoszenia

27/05/2020

Zobacz również