Dodge Ramcharger 1990

Wersja W150
Pojemność 5200cm3
Moc 230KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd 4x4
Paliwo benzyna
Przebieg 240000km
VIN 3B4GM07YXLM056346
Kraj pochodzenia Stany Zjednoczone
Bezwypadkowy TAK
55000zł
SPRZEDANY
brutto
  • Do negocjacji
Umowa kupna-sprzedaży

Jedyny w Polsce egzemplarz Ramcharger’a w tej kompletacji jest jednym z prawdopodobnie najlepiej zachowanych aut z tego rocznika na świecie – to prawdziwa „kapsuła czasu”: praktycznie w całości oryginalny lakier w kolorze katalogowym kolorado red odnowiony i wypolerowany z zachowaniem drobnych wgnieceń i rys, szparunki na aucie wykonane wg. oryginalnych linii i katalogowymi kolorami całkowity brak korozji zarówno na ramie, karoserii jak i na elementach napędu i zawieszenia.

Całość wraz z profilami zamkniętymi zakonserwowana w 2019r. profesjonalnie preparatem Crown Canada. Wnętrze kabiny praktycznie wygląda jak nowe, deska rozdzielcza i konsola cała baz spękań i przebarwień, tak samo boczki drzwi, klamki i korbki szyb. Oryginalna praktycznie w 100%, odbudowana i wyczyszczona podsufitka, odnowione poszycia foteli i kanapy, jedyne delikatne ślady użytkowania wynikające z licznikowego przebiegu można zauważyć na wykładzinie podłogowej. Szyby w oryginale z naklejkami z epoki, oryginalne naklejki firmowe znajdują się zresztą na całym samochodzie. Wszystkie chromy, zderzaki i listwy boczne oryginalne i w komplecie.

Wyposażenie auta zgodne z VIN łącznie z radioodtwarzaczem, wszystko działa prawidłowo, klimatyzacja serwisowana, szczelna i działająca.

Auto po dużym przeglądzie mechanicznym, silnik po przeglądzie mechanicznym, uszczelniony i z odnowionym oryginalnym kolorem, nowy olej i filtr, wymieniony olej w mostach i reduktorze oraz w skrzyni automatycznej wraz z filtrem. Wały napędowe wyważone, nowe końcówki drążków kierowniczych i geometria przodu. Wszystko na oryginalnych częściach i wykonane w profesjonalnych warsztatach. Regenerowane resory z przodu i z tyłu. Przeglądnięta i poprawiona instalacja elektryczna z wymianą przekaźników.

Oświetlenie drogowe dostosowane do przepisów kodeksowych UE w sposób umożliwiający powrót do oryginału. Silnik pracuje idealnie i cicho, spalanie na trasie w jeździe mieszanej nie przekracza 13,2 l/100km co przy masie auta prawie 2,5t i pojemności 5,2 V8 jest wynikiem ponadczasowym. Skrzynia zmienia biegi prawidłowo, reduktor i manualne załączanie napędu 4×4 działa sprawnie. Nowe klocki i szczęki hamulcowe, wyregulowany i sprawny hamulec awaryjny.

Nowe, 2 letnie opony AT w dedykowanym fabrycznie rozmiarze.

Ten samochód ze względu na swój stan techniczny i wizualny oraz przebieg, jest dobrą inwestycją/lokatą kapitału i jego wartość już tylko będzie rosła.

Data dodania ogłoszenia

27/05/2020

Zobacz również