Zaznacz stronę

Dodge Charger 1968

Pojemność 5200cm3
Moc 280KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Rocznik 1968
Przebieg 8000km
330000zł
  Faktura VAT-marża

  Prezentujemy bardzo dobrze utrzymany egzemplarz, kultowego modelu Dodge Charger, zachowany w pełnym oryginale. Pod maską znajdziemy przebudowany i wzmocniony silnik o poj. 5,2 litra. Ponadto jest to STROCKER, generujący 280 km. Tę jednostkę napędową połączono z automatyczną, 3-biegową skrzynią. Dodatkowo dźwignię skrzyni wykończono uchwytem pistoletowym.

  Warto wspomnieć, że cały zestaw napędowy jest zgody z numerami nadwozia. Lakier naszego CHARGER’a również świetnie się prezentuje, ponieważ auto nie posiada żadnej korozji ani wykwitów. W podobnie dobrym stanie zachowało się podwozie, rama jest czysta i nigdy nie była naprawiana.

  Podkreślamy również, że kolorystyka auta jest zgodna z numerami QQ1 BLUE z niebieskim wnętrzem i białym dachem. Dodatkowo wnętrze pięknie się prezentuje, siedzenia nie posiadają przetarć, a deska rozdzielcza wygląda bardzo dobrze, wskaźniki są odnowione i działają poprawnie, nawet zegarek, co jest rzadkością.

  Opcje dodatkowe w tym modelu to ostatnio zmodyfikowane hamulce tarczowe wraz ze wspomaganiem, wspomaganie kierownicy, nowa aluminiowa chłodnica, system stereo, dodatkowy wskaźnik obrotów.

  Podsumowując możemy się pochwalić kolekcjonerskim DODGE CHARGER, posiadającym do dnia dzisiejszego naklejkę CERTICARD oraz dwa arkusze konstrukcyjne.

  Data dodania ogłoszenia

  18/11/2022

  Auto Classic
  Krystian

  Białka 650,
  34-220 Maków Podhalański

  (+48) 609 779 938
  info@auto-classic.com.pl

  auto-classic.com.pl

  Zobacz również