Chevrolet Corvette C4 1989

Pojemność 5700cm3
Moc 250KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Rocznik 1989
Przebieg 75639km
77000zł
  Umowa kupna-sprzedaży

  Do sprzedania posiadany bardzo dobrze utrzymany Chevrolet Corvette C4 z 1989 roku. Auto zakupiliśmy od, można powiedzieć, pierwszego właściciela, ponieważ był w posiadaniu jednej rodziny od pierwszych kilometrów. Kolejną bardzo istotną kwestią jest manualna, 6-biegowa skrzynia. Auto zachowało się w świetnym stanie, jego przebieg to 47 000 mil i potwierdza to poprzedni właściciel. Jeśli chodzi o lakier to również nigdy nie był poprawiany. Natomiast silnik, osprzęt oraz wnętrze auta to elementy w stanie nienaruszonym. Warto zaznaczyć, że posiadamy cały zestaw dokumentacji do samochodu.

  Chevrolet Corvette C4 to w pełni sprawny oraz niezwykle zadbany egzemplarz. Silnik bardzo ładnie pracuje i dobrze się prowadzi, a manualna skrzynia biegów przynosi dużo frajdy z jazdy. Z kwestii technicznych warto również zwrócić uwagę na niemal idealny stan podwozia. Wygląda jakby dopiero co wyjechało z fabryki. Na wyposażeniu C4 znajduje się regulowane zawieszenie adaptacyjne, elektrycznie ustawiane fotele, elektrycznie podnoszone szyby, skórzane fotele oraz doświetlanie zakrętów. Takiego wyposażenia pozazdrościć może nie jeden znacznie nowszy samochód.

  Dodatkowo zamontowano nowoczesne radio, natomiast oryginalne dorzucamy w pakiecie. Podsumowując możemy powiedzieć, że jest to samochód zdecydowanie godny polecenia.

  Data dodania ogłoszenia

  23.12.2023

  Auto Classic
  Krystian

  Białka 650,
  34-220 Maków Podhalański

  (+48) 609 779 938
  info@auto-classic.com.pl

  auto-classic.com.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Chcesz zamieścić tutaj reklamę?
  Zapraszam do kontaktu.

  Zobacz również