Chevrolet Corvette C3 1974

Pojemność 5700cm3
Moc 200KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Rocznik 1974
Przebieg 97000km
82000zł
SPRZEDANY
  Faktura VAT-marża

  Przedstawiamy świeżo zakupionego CHEVROLET CORVETTE C3 T-TOP z 1974r.

  Jest to pierwszy model produkowany z pełnymi zderzakami, ale posiada także wiele elementów z pierwszych lat produkcji. Co istotne, jest to pełnowartościowy model STINGRAY w bardzo dobrze prezentującym się, bordowym kolorze. Dodatkowo wnętrze samochodu wyprodukowano w klasycznym czarnym kolorze.

  Warto zaznaczyć, że środek prezentuje się bardzo ładnie jak na swoje 48 lat. Jeśli chodzi o lakier posiada on na swojej powierzchni ślady użytkowania i lekkie przetarcia. Przechodząc do ramy, która jest najważniejszym elementem ZABYTKOWEJ CORVETTE jest w bardzo dobrym stanie, w całości oryginalna, po konserwacji.

  Natomiast silnik to V8, o poj. 5,7 litra, połączony z automatyczną skrzynią biegów. Ten zestaw napędowy bardzo dobrze pracuje, nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

  Auto przeszło podstawowy serwis, który robimy po przyjeździe każdego klasyka do naszej firmy, nadaje się do rejestracji.

  Bardzo ważną kwestią jest to, że nasz CHEVROLET CORVETTE C3 był do końca zarejestrowana w USA, przechodził przeglądy i jest w pełni sprawnym KLASYKIEM, nie jest to model wyciągnięty ze ‘’stodoły’’ w którym trzeba wykonać bardzo obszerne i kosztowne naprawy lub wymiany, aby bezpiecznie wyjechać na drogę.

  Data dodania ogłoszenia

  28/12/2022

  Auto Classic
  Krystian

  Białka 650,
  34-220 Maków Podhalański

  (+48) 609 779 938
  info@auto-classic.com.pl

  auto-classic.com.pl

  Zobacz również