Zaznacz stronę

Buick GS400 1968

Pojemność 6600cm3
Moc 340KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Rocznik 1968
Przebieg km
NIE NA SPRZEDAŻ

Spędź niezapomniany dzień z amerykańskim klasykiem

Na sprzedaż Buick Skylark GS400 z 1968 roku, czyli luksusowy Muscle Car. Buick jak dobrze wiadomo jest bardziej prestiżową marką Chevroleta a Skylark to odpowiednik Chevelle. GS400 to jak sama nazwa wskazuje sportowa wersja (Gran Sport) z Big Blockiem 400ci (6,6l) o mocy 340kM. Jak przystało na Buicka jest również komfortowo wyposażony. Ma automatyczną skrzynię biegów, wspomaganie kierownicy i wspomaganie tarczowych hamulców. W pudełku również czeka kompresor klimatyzacji do zamontowania. Warto również podkreślić, że z tyłu ma sprężyny zamiast popularnych w tamtym czasie resorów piórowych dzięki czemu jest dużo wygodniejszy. Zaglądając do środka widać wyższą jakość wykończenia oraz liczne aluminiowe zdobienia.

Niepozorny, stonowany, luksusowy, komfortowy, unikatowy a do tego szybki i z dobrym brzmieniem. Łączy wszystkie najbardziej pożądane cechy klasyka. A dodatkowo jest w dobrej cenie – trudno jest znaleźć Coupe z ’68 w takim wyposażeniu z Big Blockiem pod maską

GS400 przyjechał do nas w takim stanie w jakim się aktualnie znajduje. Odpala bez problemu, nawet po dłuższym postoju. Silnika ładnie pracuje i ma duży zapas mocy. Skrzynia poprawnie zmienia biegi. Zawieszenie dobrze wybiera nierówności i trzyma Buicka w swoim pasie. Lakier wygląda bardzo ładnie, ale ma już kilka lat, więc można znaleźć kilka odprysków. Podwozie jest zdrowe. Bardzo solidny wóz.

Data dodania ogłoszenia

22/10/2021

Mateusz Lipiński
Tel: +48 510 725 666

kontakt@inwestujwklasyka.pl

inwestujwklasyka.pl

Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

Zobacz również