BMW 635CSI E24 1979

Pojemność 3453cm3
Moc 218KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Przebieg 169000km
Kraj pochodzenia Szwecja
Bezwypadkowy TAK
58000zł
SPRZEDANY
brutto
  Faktura VAT-marża

  Do zaoferowania posiadam najmocniejszy dostępny w tych latach model należący do koncernu z Bawarii sygnowany oznaczeniem E24 635 CSI co odpowiadało 3.5 litrowej wolnossącej benzynowej jednostce połączonej z manualną 5 biegową przekładnią. Co bardzo istotne nie tylko dla użytkownika, ale także ze względów inwestycyjnych egzemplarz ten pochodzi z Europy.

  Dodatkowo fabrycznie doposażony został w zewnętrzny M Technik co w tej generacji oznaczało sportowe amortyzatory Bilstein B6 z twardszymi niebieskimi sprężynami, nieco mocniejsze (o większych przekrojach) elementy montażowe zawieszenia, spoiler klapy tylnej oraz sportowa stylizacja nadwozia.

  Od strony mechanicznej samochód jest w pełni sprawny i gotowy do użytkowania. Z początkiem tego roku wymienione zostały między innymi wszystkie świece żarowe, olej silnikowy, olej w skrzyni biegów, filtr paliwa, powietrza oraz oleju, łożysko oporowe, sprzęgło zostało obite na nowo, łożyska McPhersona oraz układ wydechowy. 635CSI otrzymało nowe aluminiowe felgi firmy BBS wraz ze świeżo przetoczonym rantem metodą CNC oraz nowymi oponami z epoki Pirelli P6000.

  BMW posiada niski autentyczny – potwierdzony dokumentami przebieg na poziomie 169 tysięcy km.

  Od strony wizualnej samochód prezentuje się co starałem się pokazać na zdjęciach – bardzo dobrze. Posiada piękny oryginalny lakier o nazwie Arktisblau-Metallic. Reflektory Hella oraz tylne lampy są fabryczne i w bardzo dobrym stanie. Wszystkie szyby wraz z czołową także pochodzą z pierwszego montażu. Tapicerka wnętrza nie posiada pęknięć ani dziur. Deska rozdzielcza jest w idealnym stanie. Samochód posiada oryginalne naklejki na elementach nadwozia oraz osprzętu.

  E24 jest w pełni opłacone, posiada aktualne badanie techniczne do sierpnia 2021 roku, aktualna polisę OC, komplet oryginalnych kluczyków oraz tłumaczenia dokumentów, co za tym idzie jest gotowe do przerejestrowania na polskie tablice – koszt 256 PLN.

  Więcej informacji z chęcią udzielę telefonicznie

  Data dodania ogłoszenia

  07/09/2020

  Zobacz również