Volvo 960 1995

Pojemność 2472cm3
Moc 170KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Przebieg 154176km
Kraj pochodzenia Szwajcaria
Bezwypadkowy TAK
28500zł
SPRZEDANY
brutto
  Faktura VAT-marża

  Przedmiotem sprzedaży jest Volvo 960 z silnikiem 2.5 w kolorze ciemnozielonym z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzone bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1940) z Zurychu, Szwajcaria. Zachowane w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa oraz książka badań spalin “Abgas” ze spisywanym przebiegiem średnio co dwa lata. Komplet kluczyków i pilotów.

  Nadwozie nie posiada żadnej korozji, wgnieceń. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w całości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy. Komora silnika i jego osprzęt wyglądają jak w dwuletnim samochodzie. Zderzaki nie posiadają obcierek lakieru.

  Wnętrze jest kompletne, bez jakichkolwiek uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w perfekcyjnym stanie, jak nowa. Kierownica bez żadnych przetarć. Przyciski ani rączki drzwi nie są powycierane. Drewniane wykończenia bez jakichkolwiek pęknięć, jak nowe. Roleta tylnej szyby sprawna.

  Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były nigdy odnawiane. Komplet dobrych opon letnich.

  Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe i narzędzia. Tapicerka i plastiki bez jakichkolwiek uszkodzeń.

  Wykonane prace:

  • wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem,
  • nowa uszczelka wnęki drzwi kierowcy – ASO Volvo 1000 PLN,
  • nowy akumulator,
  • przegląd układu klimatyzacji wraz z uzupełnieniem czynnika.

  Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

  Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w Polsce.

  Data dodania ogłoszenia

  4/10/2019

  Michał
  +48 791 515 905

  Milejowice 18
  55-020 Milejowice

  info@klasykagatunku.pl

  klasykagatunku.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Zobacz również

  Volvo C70

  2002 | 2435cm3 | 193KM | benzyna

  29500 zł