Zaznacz stronę

Mercedes-Benz C 180 T S202 1997

Pojemność 1799cm3
Moc 122KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Rocznik 1997
Przebieg 114799km
21500zł
  Faktura VAT-marża

  Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes C 180 T serii w202 w kolorze „366 Azuritblau” z szarą materiałową tapicerką. Sprowadzony z Camorino, Szwajcaria, bezpośrednio od pierwszej właścicielki (Pani Dr. ur. 1950). Zachowany w bardzo dobrym stanie, porównywalnym do trzyletniego pojazdu, z niskim przebiegiem 114 tysięcy kilometrów. Posiada kompletną dokumentację serwisową oraz dwa kluczyki. Pojazd był w programie „Swiss-Integral”, z wykupioną nielimitowaną obsługa serwisową w latach 1997-2007. Następnie obsługę kontynuowano u dealerów MB.

  Nadwozie zachowane w idealnym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania, bez widocznych śladów korozji. Posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Ledwo widoczne odpryski lakieru od kamieni na masce. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie nadzwyczajnym, niektóre elementy wyglądają wciąż dosłownie jak nowe. Zderzaki bez otarć lakieru.

  Wnętrze jest kompletne, bez widocznych uszkodzeń, z minimalnymi śladami użytkowania. Tapicerka wygląda prawie jak nowa. Wszystkie plastiki są wciąż matowe. Komplet fabrycznych dywaników w idealnym stanie. Drewno przy lewarku ma klika pęknięć lakieru z wieku. Fabryczna instalacja pod telefon Ericsson, poprzednia właścicielka zabrała jedynie telefon ze względu na dane kontaktowe. Fabrycznie zamontowane było radio Pioneer ze zmieniarką CD w bagażniku. Niestety kilka lat temu radio się zepsuło, serwis MB wymienił na współczesny model Pioneer, zmieniarka została.

  Komplet dobrych opon Fulda, kołpaki w dobrym stanie, nieużywane koło zapasowe.

  W samochodzie zostały wykonane przez nas następujące prace:
  – wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 10w-40, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly,
  – nowe świece zapłonowe Beru,
  – nowy filtr paliwa,
  – świeży płyn chłodniczy.

  Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

  Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w podanej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w Polsce.

  Data dodania ogłoszenia

  16/09/2021

  Michał
  +48 791 515 905

  Milejowice 18
  55-020 Milejowice

  info@klasykagatunku.pl

  klasykagatunku.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Zobacz również