Mercedes-Benz 190E W201 1987

Wersja 2.3 Zender
Pojemność 2299cm3
Moc 136KM
Skrzynia biegów manualna
Napęd tylny
Paliwo benzyna
Przebieg 166000km
Kraj pochodzenia Szwajcaria
Bezwypadkowy TAK
49000zł
brutto
  Faktura VAT-marża

  Tym razem coś dla fanów tuningu lat 80-tych. Baby-Benz z pakietem stylistycznym Zender w perfekcyjnym stanie zachowania i ładnym zestawieniu kolorystycznym. Całości dopełnia klimatyzacja oraz 5-biegowy manual… 😉

  Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes 190E w kolorze „904 Midnight Blau” z beżową materiałową tapicerką. Przeróbka znanej w latach 80-tych firmy tuningowej Zender. Sprowadzony z Chermignon, Szwajcaria od drugiego właściciela (ur. 1934). Samochód w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, ostatni wpis w książce przy 165,479 km.

  Nadwozie zachowane we wzorowym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń, odprysków. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, porównywalnym z dwuletnim pojazdem. Zderzaki nie posiadają żadnych obcierek.

  Oryginalny pakiet stylistyczny Zender oraz sprzedawane przez firmę Zender felgi Stilauto z rotorami pod kolor nadwozia. Przeróbka wykonana w 1987 roku przez autoryzowanego dealera Mercedes-Benz “Emil Frey” w Genewie.

  Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Materiałowa tapicerka zachowana w idealnym stanie, nie ma żadnych uszkodzeń czy wytarć, jest prawie jak nowa. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Drewno jak nowe. Komplet dywaników rypsowych. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Oryginalne radio Blaupunkt, głośniki Pioneer, akcesoryjne z epoki. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

  Felgi nie posiadają obcierek czy ubytków, są w bardzo dobrym stanie. Komplet nowych opon.

  Koło zapasowe nieużywane, kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

  Wykonane prace:

  • komplet nowych opon Pirelli Cinturato Verde P1 we właściwym rozmiarze,
  • wymiana płynu chłodniczego,
  • nowe poduszki silnika,
  • uzupełnienie czynnika w ukł. klimatyzacji,
  • naprawa radia,
  • wymiana przepalonych żarówek i bezpieczników,
  • lakier zabezpieczony powłoką kwarcową.

  Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

  Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w Polsce.

  Data dodania ogłoszenia

  24/08/2019

  Michał
  +48 791 515 905

  Milejowice 18
  55-020 Milejowice

  info@klasykagatunku.pl

  klasykagatunku.pl

  Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

  Zobacz również

  Volvo C70

  2002 | 2435cm3 | 193KM | benzyna

  29500 zł