AUDI 100 C3 1987

Pojemność 2308cm3
Moc 136KM
Skrzynia biegów automatyczna
Napęd przedni
Paliwo benzyna
Przebieg 68235km
Kraj pochodzenia Szwajcaria
Bezwypadkowy TAK
29000zł
brutto
Faktura VAT 23%

Przedmiotem sprzedaży jest Audi 100 2.3 (silnik NF) w kolorze „L90E Alpinweiss” z granatową materiałową tapicerką. Bardzo zadbany egzemplarz, mimo 32 lat wygląda wciąż jak dwuletni.

Obsługa pojazdu była prowadzona z niezwykłą dokładnością, co roku wizyty u dealera Audi “Garage Johann Frei Zurich”, tego samego od nowości. Zachowana również faktura zakupu z 1989 oraz oryginalny prospekt od tego dealera z cennikiem.

Nadwozie całkowicie wolne od korozji, wgnieceń czy innych mankamentów. Jest w stanie wzorowym, jak z salonu. Lakier w stanie perfekcyjnym, brak jakichkolwiek odprysków, rys czy śladów upływu czasu. Jeśli to dla kogoś istotne, lakier na każdym elemencie jest wciąż fabryczny. Spód auta, wnęki kół, komora silnika w stanie idealnym. Wszystkie szyby, lampy, listwy i inne detale są oryginalne i nie posiadają żadnych uszkodzeń.

Wnętrze zachowane w perfekcyjnym stanie, nie widać żadnych śladów użytkowania. Tapicerka nie posiada żadnych przetarć, jej kolor jest żywy jak w folderze sprzedażowym. Fotel kierowcy jest w takim samym stanie jak pasażera. Plastiki matowe, bez pęknięć czy rys. Podsufitka jak nowa. Fabryczne radio Philips, w pełni sprawne. Zachowane wszystkie fabryczne naklejki we wnętrzu i wnękach drzwi. Komplet oryginalnych dywaników rypsowych, które wyglądają jak nowe. Brak uszkodzeń od wilgoci czy słońca.

W bagażniku nieużywane koło zapasowe, komplet oryginalnych narzędzi.

Oryginalne kołpaki z minimalnymi śladami użytkowania. Komplet nowych opon.

Wykonane prace:

  • wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem
  • wymiana uszczelki miski olejowej
  • wymiana uszczelki pokrywy zaworów

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów. Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna i gotowy do rejestracji, z wykonanymi tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni.

Data dodania ogłoszenia

13/06/2019

Michał
+48 791 515 905

Milejowice 18
55-020 Milejowice

info@klasykagatunku.pl

klasykagatunku.pl

Przy kontakcie nie zapomnij wspomnieć, że dzwonisz z giełdy CzasNaKlasyka!

Zobacz również